Investor

FINAL BYT s. r. o. je autorizovaná progresivní stavební firma, která se zaměřuje na výstavbu bytových domů, které nadstandardně převyšují dnešní standardy a možnosti bydlení v lokalitě na úpatí Šumavy.

Naše firma FINAL BYT je součástí skupiny zaměřené na výstavbu a budovánií ve všech možných variantách (historicky za sebou máme výstavbu několika rodinných domů, penzionů, přestaveb až po budování celých obytných zón včetně dopravní infrastruktury). Čerpáme z dlouholetých zkušeností vlastních i našich partnerů. Pro více informací si prohlédněte naše referenční projekty.

dostupných bytů
Parkovacích stání
metrů do centra

Lokalita

Bezpečné bydlení v chráněném areálu v objektu bývalé mlékárny v Klatovech s vjezdem z ulice Dragounská. Díky revitalizaci původního prostoru zde již nyní vzniká moderní a designové bydlení s vynikající dostupností služeb a blízkého centra města.

V blízkosti bytového domu je veškerá občanská vybavenost, pěší vzdálenost do centra je 5 minut. Zastávka MHD se nachází cca 350 m od bytového domu a zajišťuje pohodlnou dopravu do všech částí města, škol a nákupních center v Klatovech. V bezprostřední docházkové vzdálenosti najdeme obchody, parky, školy a školky, nákupní centra, lékárnu, lékařský dům, zastávku ČD a další.

Výstavba

V rezidenční lokalitě v širším centru Klatov jsou plánovány 3 hlavní etapy výstavby, které na sebe přímo navazují a posouvají možnosti bydlení v Klatovech na zcela novou úroveň. Výhledově pak bude následovat i etapa IV.

Postupně ve 3 etapách vznikne celkem 46 bytových jednotek, z nichž většina bude určena k prodeji do osobního vlastnictví. Bytové jednotky s dispozicí 2+kk, 3+kk, 2+1 a 3+1 tak nabídnou ideální řešení pro každého. Součástí každého bytu je sklepní kóje a podíl na přístupové komunikaci s vlastním garantovaným parkovacím stáním. Dle konkrétní bytové jednotky pak bude součástí i balkon, předzahrádka nebo vlastní terasa. Bytový dům nabízí nadstandardní řešení interiérů s možností klientských změn. Součástí domu je osobní výtah.

Volné k okamžitému

odběru !

neztrácejte čas,

domluvte si prohlídku vašeho nového bytu

FINAL BYT, s.r.o.

ADRESA:   Havlíčkova 947, 339 01 Klatovy

IČ:               05592631

TELEFON: + 420 777 164 470

EMAIL:        info@finalbyt.cz

kontaktní formulář

FINAL BYT, s.r.o. – Všechna práva vyhrazena – vytvořeno společností Eftries Production s.r.o.